close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

برش لیزر فلزات

برش لیزر فلزات

توضیحات

برش لیزر فلزات از زمان ابداع تا حد زیادی جایگزین سایر روش های دستی در برش شد و در حال حاضر نیز روند به کار گیری از این نوع روش برش در حال افزایش است.

بسیاری از صنایع وجود دارند که باید برای تولید محصولات خود برش هایی را بر روی فلزات ایجاد کنند که با کیفیت بوده و هیچ گونه آثاری از برش بر روی آنها باقی نماند. با برش لیزر فلزات هیچگونه آثاری از برش خوردگی در سطح فلز باقی نمیماند و بسیار تمیز میباشد.

در برخی صنایع به سرعت تولید اهمیت ویژه ای قائل میشوند. سرعت بالای تولید محصول در برش لیزر فلزات باعث میشود تا شرکت بتواند محصولات بیشتری را تولید و روانه بازار کند.

در بسیاری از روش های برش فلزات نمیتوان انوع فلز را برش داد ولی در برش لیزر فلزات قادر به برش تمامی انواع فلزات موجود بوده و بسیار راحت تر میتوانید عمل برش دادن را انجام دهید.

با برش لیزر فلزات میتوانید حکاکی هایی را بر روی انواع فلز به وجود بیاورید که این ویژگی در سایر روش های برش سنتی وجود ندارد.

در برش لیزر فلزات لبه های کار مانند روش های سنتی هیچگونه آسیبی نخواهد دید و سالم خواهد ماند. در کل برش لیزر فلزات هیچگونه ضربه و آسیبی را به قسمت های مختلف قطعه وارد نمیکند.

+ نوشته شده در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397ساعت 15:00 توسط س.ر تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 26

برش لیزر فلزات

تمامی فلزاتی که در حال حاضر چه در صنایع و چه برای مصارف ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرند همگی جنس بسیار سحت و مقاومی دارند. در واقع همین جنس سخت فلزات میباشد که باعث شده از پر مصرف ترین عناصر موجود باشند.

به راحتی نمیتوان فلزات را برش داد و برای برش آنها نیاز به تجهیزات خاصی میباشد. لیزر از بهترین تجهیزاتی میباشد که توسط آن میتوان فلزات را برش داد. با دستگاه برش لیزر فلزات میتوان از طریق اشعه لیزری که بر روی انواع فلزات تابیده میشود آنها را با بهترین کیفیت برش داد.

در برش لیزر فلزات علاوه بر اینکه میتوانید فلزات را به راحتی برش دهید، قادر خواهید بود تا بر روی آنها حکاکی نیز انجام دهید.

دشتگاه های لیزر برش فلزات تنواع گوناگون دارند که میتوان لیزر گازی، رادیو اکتیو، جامد، فیبری و برخی انواع دیگر اشاره نمود که همگی آنها به نوعی کاربرد خاص خود را دارند.

از تحولاتی که دستگاه برش لیزر ایجاد کرد، دقت انجام کار آن میباشد. دقتی که در برش لیزر فلزات وجود دارد را نمیتوان با هیچ یک از انواع برشی که تا کنون اختراع شده اند مقایسه نمود.

سرعت برش لیزر فلزات از بزرگترین مزیت های آن به شمار می آید. سرعت این نوع برش باعث شده تا روند پیشروی کار در صنایع افزایش چشم گیری پیدا کند.

+ نوشته شده در چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397ساعت 14:55 توسط س.ر تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر | | تعداد بازدید : 34