close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

توضیحات

برش لیزر فلزات از زمان ابداع تا حد زیادی جایگزین سایر روش های دستی در برش شد و در حال حاضر نیز روند به کار گیری از این نوع روش برش در حال افزایش است.

بسیاری از صنایع وجود دارند که باید برای تولید محصولات خود برش هایی را بر روی فلزات ایجاد کنند که با کیفیت بوده و هیچ گونه آثاری از برش بر روی آنها باقی نماند. با برش لیزر فلزات هیچگونه آثاری از برش خوردگی در سطح فلز باقی نمیماند و بسیار تمیز میباشد.

در برخی صنایع به سرعت تولید اهمیت ویژه ای قائل میشوند. سرعت بالای تولید محصول در برش لیزر فلزات باعث میشود تا شرکت بتواند محصولات بیشتری را تولید و روانه بازار کند.

در بسیاری از روش های برش فلزات نمیتوان انوع فلز را برش داد ولی در برش لیزر فلزات قادر به برش تمامی انواع فلزات موجود بوده و بسیار راحت تر میتوانید عمل برش دادن را انجام دهید.

با برش لیزر فلزات میتوانید حکاکی هایی را بر روی انواع فلز به وجود بیاورید که این ویژگی در سایر روش های برش سنتی وجود ندارد.

در برش لیزر فلزات لبه های کار مانند روش های سنتی هیچگونه آسیبی نخواهد دید و سالم خواهد ماند. در کل برش لیزر فلزات هیچگونه ضربه و آسیبی را به قسمت های مختلف قطعه وارد نمیکند.


ن : س.ر
ت : چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.